MBA English

MBA ENGLISH NEDİR?

MBA ENGLISH sadece üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinin İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi ve Çalışma Ekonomisi Bölümlerinde okuyan öğrenciler için tasarlanmış ve yıllara yayılan programı ile öğrencilerin derslerine engel olmadan, hafta ayıracaklar iki gün (6 saat) ile kariyerlerinde farklılık yaratacak bir iş İngilizcesi programıdır.

Gene İngilizce ile aynı mantıkta; temel düzeyden ileri düzeye kadar giden 5 kurda oluşan ama farklı olarak temel düzeyden başlayarak içerik anlamında iş İngilizcesini, ekonomi dünyasının İngilizcesini  kapsayan bir eğitimdir. MBA ENGLISH, temel düzeyden ileri düzeye kadar ders kitap ve materyalleri iş İngilizcesi içerikli olan bu eğitimlerde dış ticaretten lojistiğe, bankacılıktan gümrük sektörüne, turizmden teknik yazışmalara, iş sunumlarından ekonomik metinlerin çevirilerine ve “English for Socializing” denilen  ve iş dünyasında çok önemli olan sosyal ortam konuşma İngilizcesine kadar iş dünyasında ve akademik hayatta kariyer planlayan İİBF öğrencileri için özle tasarlanmış bir eğitimdir.

Öğrencilerin üniversitedeki ders saatlerine göre tasarlanan ve gündüz verilen eğitimler hem ücret olarak çok makul hem de öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmesi açısından verimlilik göstermektedir.

MBA ENGLISH İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinin İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi ve Çalışma Ekonomisi Bölümlerinde okuyan öğrenciler için yepyeni bir kariyer imkanıdır. Mezun olduklarında dil sorunu olmada ve özellikle iş İngilizcesi anlamında ileri düzeyde bir yabancı dil becerisine sahip olmanın ayrıcalığını yaşayın.

DERS  GÜN/SAATLERİ

SADECE HAFTA İÇİ GÜNLER/ GÜNDÜZ

GRUPLAR  MAX. 13 KİŞİ

SABAH:  09:00/ 11:30

ÖĞLEN:  12:30/15:00

ÖĞLEN SONU: 15:30/ 18:00

Bilgi İstek Formu