Flash English

FLASH ENGLISH NEDİR?

Edumax Institute tecrübesi ile tasarlanan bu hızlı program, öğretim tekniği ile sunduğu farklılık nedeniyle özellikle böylesi eğitimlere zaman ayırma konusunda zorluk çeken iş dünyası için olağanüstü bir kolaylık sunmaktadır.

Haftada üç gün ve günde üç saatten, haftalık 9 saat ve toplamda 10 haftada 90 saatten oluşan bu yoğun program daha çok konuşma becerisine dayalı bir teknik içermektedir. En az Lise mezunu her kişinin kolaylıkla izleyebileceği bu programla 10 haftada A-2 düzeyine yakın bir İngilizce hedeflenmektedir.

A-1/A-2 arası bir İngilizce kişinin gerek gündelik yaşamda gerekse iş ortamında ihtiyacını görecek temel bir iletişim becerisi kazandırmaktadır. Bu eğitim daha önceden bir ingilizce bilgisi gerektirmemektedir. Bu güne kadar dil eğitiminde kullanılan ve dil öğrenmeyi imkansız hale getiren anlamsız ve zorlayıcı şeyle bu eğitimde yoktur. Gramer eğitimi  dolaylı bir şekilde çeviri yöntemi ile verilmekte ama daha çok pratik yaparak ve yaşayarak öğrenme işin temelini oluşturmaktadır. Eğitim materyalleri gündelik konuşmanın yanı sıra iş dünyasının bağlamını içerdiği için kursiyerler dolaylı bir şeklide iş dünyasının terimlerini de öğrenmiş olurlar. FALSH ENGLISH ile İngilizce öğrenmenin stresini değil konuşmanın keyfini yaşayın...

Bilgi İstek Formu